קליפס. ספיישל זמרות
קליפים חדשים לביונסה, דאב ונטליה קילס. ושיר חדש לקלי קלארקסון
מערכת שירונט 11/07/2011

 

ביונסה – "Best Thing I Never Had"

אחרי הכישלון היחסי של הסינגל הראשון "Girls", משחררת ביונסה את הקליפ הסקסי לסינגל השני מתוך אלבומה האחרון "4". מדובר בבלדת האר'נבי המוצלחת מאוד "Best Thing I Never Had", שכבר מככבת בשבועות האחרונים בתחנות הרדיו בעולם. בקליפ מגלמת ביונסה כלה בלבוש מינימלי, רק שאת תפקיד החתן היא נתנה הפעם לשחקן אלמוני ולא לבעל האמיתי, ג'יי זי, מה שהיה יכול להיות נחמד אם הוא רק היה מסכים להשתתף.

קלי קלארקסון – "Let Me Down"

שנתיים עברו מאז "All I Ever Wanted", אלבומה האחרון והדי כושל של קלי קלארסון. עכשיו היא מתכוננת לקאמבק הגדול שלה עם אלבום חדש שצפוי לצאת בחודשים הקרובים. "Let Me Down" הוא הסינגל הראשון מתוכו, כך לפחות טוענות השמועות, וברשת כבר ניתן לשמוע את הגרסה הלא גמורה שלו שדלפה מאולפן ההקלטות.

דאב – "In The Dark"

אחרי שנחשפה לעולם בפזמון של להיט הענק "Like A G6", מתחילה דאב להניע גם את קריירת הסולו שלה. הסינגל הראשון שלה "Bass Down Low" כבר הפך להיט מועדונים גדול, ועכשיו היא מוציאה את "In The Dark", סינגל מוצלח נוסף באווירת ההאוס הפופולרי ששלט בניינטיז שינסה לעשות את זה גם בתחנות הרדיו. הקליפ המיוחד שמלווה אותו בטח לא יזיק.

נטליה קילס ווויל.איים – "Free"

נטליה קילס הבריטית היא עוד אחת מזמרות הפופ המבטיחות שצצו בשנתיים האחרונות. סוג של ליידי גאגא פוגשת את רובין פוגשת את קאשה, אבל בלי משהו ייחודי באמת לה. בשנה שעברה היא הצליחה לייצר מיני להיט בזכות סינגל בכורה מוצלח בשם "Mirrors" ואף הוציאה את אלבום הבכורה שלה "Perfections". עכשיו יוצא הסינגל השלישי מתוכו שנקרא "Free" ובו היא מארחת את סולן הבלאק אייד פיז וויל איי.אם.